• +421 917 095 450
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Digitálna potlač bavlneného textilu

Poskytujeme potlač bavlneného textilu digitálnou tlačou, tlač je možná už od 1ks vybraného kusu odevu.

"Ak potrebujete vtipné tričko s veselým obrázkom, alebo pohodlnú mikinu s fotkou či textom, alebo len pracovný odev s logom svojej firmy, Ste u nás správne. Grafické podklady pre samotnú tlač Vám vieme upraviť, alebo Vám pripravíme grafiku alebo digitálne dáta na mieru."

Čo je DIGITÁLNA POTLAČ?


V súčastnosti patrí digitálna potlač k najmodernejším druhom potlače. V našom prípade sa jedná o tlač typu DTG, čo znamená (Direct To Garment), v preklade, tlač je realizovaná priamo na vybraný kus odevu. Tlačí sa špeciálnymi farbami na báze vody, po potlačeni je nátlačok zalisovaný pod tlakom (v podstate zapečený) do textilu a tým je zaručena jeho stálosť. Táto tlač je bezkontaktná narozdiel od sieťotlače a predchádza sa tým chybám, ako posunutie vybraného dizajnu počas samotnej tlače. Výhodou digitálnej potlače je eliminácia dalších nákladov ako pri sieťotlači, tlačí sa ľubovoľný počet farieb, tlač od jedného kusu nie je problém.

Zhrnutie:

Pranie do 40°C, každý textil pri ľahkom praní do 30 min.

Cena individuálne od jedného kusu a vybraného dizajnu, či návrhu.

Farebne neobmedzená tlač.

Max. rozmer: 40cm šírka, 50cm výška

Materiál: bavlna, bavlna + polyester, bavlna + elastan.


Instagram

Facebook

© 2019 Printit.sk. print.it / kreatívna potlač bavlneného textilu – Všetky práva vyhradené.